Numarabiz Nedir? Nasıl Alınır?

Günümüzde hayat pahalılığı, çoğu insanı ek gelir arayışına itiyor. Bu arayış sonucunda ulaşılan seçeneklerden biri de sanal yatırım araçlarıdır. Yeni çağın popüler kazanç aracı olan sanal yatırım kolları, pek çok farklı çeşitliliğe sahip olup, oldukça büyük bir kullanıcı yelpazesine sahiptir. Küçük miktarda sermaye koyarak günlük ya da aylık şekilde kaç ederek, geleceğe yönelik büyük kar tabloları oluşturmak mümkündür. Hele ki altı aylık bir kazanç planına ihtiyacınız varsa bunun için çok daha elverişli bir yatırım seçeneği olabilir. Sanal yatırım seçeneklerinden biri de numarabiz servisidir. Şimdi konuyu biraz daha detaylı inceleyelim ve numarabiz nedir? Nasıl alınır? Gibi soruların cevaplarını paylaşalım.

Numarabiz Nedir?

Numarabiz kazandıran bir numara servisidir. Bu servis internette harcadığınız zamanı paraya çevirmeniz için size hizmet verir. En çok kazandıran numara servisi sloganıyla işleyen bu servis, uzman kadrosu ile ortaya koydukları işin kalitesine de son derece güvenir.

15 yıldan fazla süredir faaliyette olan bu sistem, katma değerli servis piyasasında yönetici olmaya çalışan bir grup insanın oluşturduğu kadro ile faaliyet gösteriyor. Sobet hizmeti sağlayan bu servis, her açıdan son derece güvenli işliyor. Özellikle ödemeler konusunda prensipli adımlar atmaya son derece önem veriyor ve bir aksama söz konusu olmuyor.

Numarabiz Nasıl Çalışır?

Yüksek çağrı başlatma kapasitesine sahip olan ülkelerin prefixleri baz alınarak optimize edilmiş olan bu sistem, trafiğinizi en verimli şekilde değerlendiriyor. Web siteniz aracılığı ile oluşturacağınız bu trafikle en iyi ödeme planı ile çalışıp, bu ödemeleri en hızlı şekilde alabileceğiniz bir sistem sunuyor.

Kazancınızı oluşturmak için öncelikle siteye ücretsiz kayıt oluşturarak numara talep etmeniz gerekiyor. Talepte bulunduğunuz sırada, daha önce İVR sistemi ile numara almış iseniz bunu bildirmeniz halinde işleminiz daha hızlı tamamlanıyor. Kazancınızı daha da artırmak istiyorsanız birden fazla numara talep etmeniz de mümkün oluyor.

Arandıkça Kazandıran Sistem

Sonrasında aldığınız numaralar tek panelde toplanıyor. Bu işlem sayesinde arandığınızda meşgul sinyali oluşmuyor ve müşteri kaybı yaşamanın önüne geçiyorsunuz. Gelen aramalara cevap verme zorunluluğunuz yoktur. Söz konusu numaranın aktif ve işleyen bir numara olması yeterlidir.

Sonrasında kazancınızın artması için tek gereken, sahip olduğunuz numaranın daha fazla aranması olacaktır. Önemli olan bir başka nokta ise arama sürelerinin uzunluğudur. Ne kadar uzun bir görüşme sağlanırsa, kazancınız o kadar fazla olacaktır. Hem sürenin uzunluğu hem aramaların artışı, sizin için kazanç demektir.

Numaranızı Cevaplamakla Görevli Bir Ekip

Sahip olduğunuz numara ya da numaralar arandığında cevap vermekle görevli bir operatör ekibi mevcuttur. Yapılan aramanın süresinin mümkün olduğunca uzun olması, sizin kazancınızın da mümkün olduğunca artacağı anlamına gelir.

Arama sayısının daha fazla artması için çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemlerden biri de reklam yapmaktır. Aramalarınızı artıracak bir stratejiyle reklam yapabilirsiniz. Ancak reklam yapmanın bazı koşulları mevcuttur.

Reklam Verirken Kesinlikle Vurgulanması Gereken Noktalar

Kazancınızın artması için reklam vermek doğru bir hamle olacaktır. Ancak yatırımınızın özellikleri gereği, verdiğiniz reklamda kesinlikle vurgulamanız ve tüketiciyi bilgilendirmeniz gereken noktalar vardır. Bu noktalar şirket politikası gereği yasak olan uygulamalar ve reklam için kullanabileceğiniz araçlardan oluşur:

  • Aramanın bedava olduğu gibi yanlış bilgilerden kaçınmalısınız.
  • SMS ile bilgilendirme yapmamalısınız.
  • Sosyal medya hesaplarınızı kullanarak numaranızın tanıtımını yapmanız mümkündür.
  • Etkili bir tanıtım için reklamınızı daha süslü ve merak uyandırıcı bir hale getirebilirsiniz (ağırlıklı olarak görsel efekt ve yazılarla)

Şirket politikası gereği yasaklanmış maddelerden kaçınarak, istediğiniz gibi bir reklam politikası oluşturabilir, aramalarınızı ve buna bağlı olarak da kazancınızı artırabilirsiniz.

Sohbet Sayısını Artırmanın Diğer Yolları

Canlı sohbet servisi hizmeti veren numarabiz ile kurduğunuz site üzerinden text, banner, görsel sunum çeşitleri gibi seçenekleri artırarak, numaranızı paylaşmanız halinde aramalarınız artacak ve geliriniz yükselecektir.

Sanal kazanç portal ağlarından biri olan numarabiz sitesinde siz de kazanç sağlamak istiyorsanız, hayal gücünüzü kullanarak doğru ve yararlı reklamlar yapabilirsiniz. Özellikle tüketici memnuniyetine yönelik görsellerin paylaşımı, yaptığınız işi doğru şekilde ortaya koyacak ve gelirinize fazlasıyla katkı sağlayacaktır.

Minimum Sermaye İle Maksimum Kazanç

Numarabiz sitesine kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Özellikle bu nokta ele alındığında, sermayeye gerek kalmadan ekstra kazanç sağlama garantisinden bahsedersek yanlış olmaz Harcama yapmadan, yalnızca sisteme dâhil olup, yapacağınız doğru yönlendirme ve reklamlarla ek gelir sahibi olmanız kaçınılmaz.

Hatta zamanla sermayenizi tek koldan fazlasına çıkarıp, birden fazla numara üzerinden kazanç sağladığınızı düşünürsek, düşündüğünüzden fazla kazanıp, kazancınızı farklı yatırım kollarında değerlendirmeniz bile mümkün olacaktır. Bu kadar kolay bir yolla, uzun vadeli ve güçlü yatırım planları yapmak artık bir numara kadar uzağınızda duruyor. Üstelik bir numara ile yetinmek ya da fazlasını elde etmek de sizin elinizde.

Küçük Birikimlerle Geleceğinizi Garanti Altına Alabilirsiniz

Numarabiz sistemi görüldüğü gibi son derece basit ve anlaşılır bir işleyişe sahiptir. Üstelik bu sisteme herkes girebilir ve herkes kazanç sağlayabilir. Ücretsiz bir sistem olması da en çekici tarafları arasındadır. Günümüzde yapabileceğiniz küçük ya da büyük her türlü yatırıma belli bir miktar sermaye bırakmak gerekir.

Numarabiz sistemine ise bir sermaye yatırımı yapmanız gerekmez: Bu durumu düşününce numarabiz, pek çok diğer sisteme göre, sizin için risk de oluşturmaz. Yani risksiz ve sermayesiz bir yatırımla gelir elde etmeye başlamış olursunuz. İster küçük bir yatırım olarak görüp, ek gelir aracı olarak kullanırsınız, ister yatırımınızı büyütmek isteyip farklı yatırım kolları için kaynak oluşturur ve uzun vadeli geleceğiniz için çalışırsınız.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir