Numara Paneli Taktikleri Nelerdir?

Numara Paneli

Herkese merhaba. Bugün sizlere numara paneli nedir? Numara paneli taktikleri nelerdir? Kısaca numara paneli hakkında merak edilenleri paylaşacağım. Bilindiği üzere son yıllarda internet üzerinden gelir elde etmek oldukça popüler oldu. Ancak hem yüksek gelir elde etmek hem de güvenilir bir sistem içerisinde olmak çoğu zaman mümkün olmuyor. Ev iş arası tempodan bıktıysanız ve evinizde rahatça para kazanmak istiyorsanız gelin bu yöntemi beraber inceleyelim.

Numara Paneli Nedir?

Numara paneli, internet üzerinden gelir elde edilmesi için tasarlanmış bir sistemdir. Birçok sistemle kıyaslandığında güvenirliği yüksek ve daha fazla kazanç sağlanan bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Numara Paneline Nasıl Üye Olunur?

Bu sisteme üye olmak isteyenler öncelikle arama motoruna “numara paneli” yazıp ardından ilk çıkan sayfaya girmelidir. Bu sayfa da üyelik hususları hakkında yönlendirmelerde bulunacaktır. İnternet sitesinden kayıt olunduktan sonra. Telefonunuza mesaj yardımı ve kod gönderilecektir. Bu kodun gönderilme amacı, gerçek kişi olduğunuzun doğrulamaktır. Doğrulama kodunu da girdikten sonra artık sisteme kayıt işleminiz tamamlanacaktır.Numara Paneli Taktikleri Nelerdir?

Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Numara paneli hakkında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Numara paneli;

  • Bu sistem, sohbet hattıdır
  • 18 yaş için uygundur,
  • İnstagram, facebook gibi sosyal medya hesapları kullanılır,
  • Sahte hesap/hesaplar üzerinden reklam yayınları yapılır,
  • Arayan numaralarla kesinlikle siz görüşme yapmazsınız.

Bu sistemden erotik sohbet hattıdır. Bu nedenle sisteme üye olmadan önce bunu göz ardı etmeyiniz. Bu sistemde sadece size verilen numaranın sosyal medya üzerinden reklamını yapmaktır. Başka talepleri lütfen dikkate almayınız.

Numara Nasıl Talep Edilir?

Sisteme kayıt olduysanız numara talep etmek için sistemdeki numara talep et butonunu tıklıyorsunuz. Karşınıza doldurmanız için bir form çıkacaktır. Formu doldurduktan birkaç saat içinde numara talebiniz onaylanacaktır ve verdikleri numarayı kullanabilirsiniz. Numara talebinizin onaylandığı ve verilen numara için şu mesaj cep numaranıza gelecektir.

“numara talebiniz onaylandı. 0044 (0022, vb.) xx xxx xx numarası tahsis edildi.” Böylece verilen numarayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Numara Panelinden Numara Alırken Dikkat Edilecekler?

Numara paneli, üyeliği kolay bir sistem gibi gözükse de aslında seçici bir platformdur. Bu nedenle doldurduğunuz numara talep formunda Numarayı yayınlayacağınız platformu belirtmek zorundasınız. Bunlar;

  • Kişisel web adresi (blog vb.)
  • Twitter
  • İnstagram
  • Facebook vb.

Yukarıda saydığım adreslerden birinde bir hesabınızın olduğunu söylemeniz halinde numara alma işleminiz daha kolaylaşacaktır. Vermiş olduğunuz adresler sistem tarafından kontrol edildikten sonra numara talebinizi onaylayacaklardır.

Talep Edilen Numaralar Nasıl Kullanılır?

Öncelikle belirmeliyim ki sistemden aldığınız numaralar erotik hat numarasıdır. Bu numaralar, erotik sohbetler için kullanılmaktadır. Bu nedenle kendi kişisel instagram facebook, twitter gibi sosyal medya hesaplarınız da yayınlamamanızı tavsiye ederim. Ayrıca kişisel web siteleriniz veyahut iş için kullandığınız web siteleriniz varsa bu numaraların reklamını yapmamanız daha sağlıklı olur.

Bu sistem üzerinde kayıt yaptıran genellikle sosyal medya hesapları üzerinden sahte hesaplar oluşturmaktadırlar. Ardından bu hesaplarınıza organik olarak tabir edilen takipçiler bulmanız gerekir. Ne kadar çok takipçiniz olursa aranma sayınız artar.

Ayrıca sayfanızda organik kadın takipçiler bulmanız da kazancınızı artırmanızda etkili olacaktır. Sizin gibi para kazanmak isteyen kadınlara numaranızı yayınlamasını teklif edip onun da kazanç elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Numara Panelinden Kazancınızı Nasıl Arttırabilirsiniz

Numara paneli sisteminden daha fazla kazanç sağlamak için bazı taktikler vardır. Bunları uyguladığınızda ayda 500 TL den faza kazanç elde edebilirsiniz. Önce açmış olduğunuz sahte hesaplarda numaraların reklamını yapıp insanların aramasını sağlıyorsunuz.

Konuşmaları siz gerçekleştirmediğiniz için de aramalarda 0,5 kuruş gibi bir kazanç elde edeceksiniz. Ne kadar çok verdiğiniz numara aranırsa o kadar çok geliriniz artacaktır. Öncelikle açmış olduğunuz sahte hesaplarda sahte fotoğraflar kullanmalısınız ve bu fotoğrafların aynı kişiye ait olması güvenilirliği arttıracaktır.

Açmış olduğunuz sahte hesaptaki arkadaş sayınız arttırmanız da kazancınız için önemli bir etkendir. Facebook, instagram gibi sosyal medya da bulunan gruplara girerek paylaşım ve yorumlar yapmanız arkadaş sayınızın artmasını sağlayacaktır. Sayfalarınızda sürekli yayın yapmanız görülme ve aranma ihtimalinizi de arttıracaktır.

Ufak bir ekleme de yaparak numaranızı cazip bir hale getirebilirsiniz. Malumunuz erotik sohbet hattı numarası yayınlamaktasınız. Bu nedenle ateşli geceler için beni arayın tarzı tetikleyici cümleler kazancınız için artı olacaktır. Aynı zamanda “adult” sitelerde yaptığınız yorumlar numaranızı daha geniş kitlelere yaymanızı ve aranmanızı sağlayacaktır. Böylece kazancınız umduğunuzdan daha fazla olacaktır.Numara Paneli Taktikleri

Numara Paneline Neden Üye Olmalıyım?

Takdir edersiniz ki yaşam oldukça pahalıdır. İhtiyaçlar arttıkça ek gelir sağlamak ve zamandan tasarruf yapmak da aynı oranda önemlidir. Bu nedenle kazanç sağlamak niyetindeyseniz çok zamanınızı almayan bu sistem size göre diyebilirim. Ancak işin birde vicdan boyutu bulunmaktadır.

Bu sistemin erotik sohbet hattı olması biraz geri durmanıza neden olabilir. Aynı zamanda sizin küçük kazançlarınız numarayı arayan kişiler için büyük oranda maddi kayba da neden olmaktadır. Sizin kazanacağınız 200 TL sizin için küçük bir kar olsa da birkaç saatlik arama yapan birinin 400-500 TL gibi yüksek oranda bir ye varan bir fatura ile karışılacağını aşikârdır. Bu hatlara yapılan aramalar dakika üzerinden ücretlendirilmektedir.

Arayanların da bu bilgi ölçüsünde görüşmeyi gerçekleştirmesi gerekir. Sonuç olarak bu iş sadece numara paylaşımı işidir. Bu nedenle işin ahlaki boyutunu da sizin bakış açınız belirleyecektir. Bu nokta vicdanınızı rahatsız ediyorsa elbette hiç bu işe girmeyin derim. Ancak unutulmaması gereken şey sizin birilerini zorlayarak numarayı aramalarına ikna etmemiş olmanız. Kişiler, hür iradeleriyle bu numaraları aramaktadır.

Numara Panelinde Ödeme Nasıl Yapılır?

Numara panelinden kazandığınız paraları alabilmeniz için birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Henüz ülkemizde hizmet vermese de kullanıma açıldığında Paypal, İninal ve tüm banka hesapları üzerinden kazandığınız parayı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir