İvr.com.tr İle İnternetten Para Kazanma

İnternetten para kazanmanın yolları her geçen gün artıyor. Özellikle bazı yöntemlerle internetten oldukça iyi paralar kazanılıyor. Bunlardan biri de son dönemlerin en popüler internetten para kazanma yöntemi olan panel ivr dir.

İvr.com.tr Nedir?

Sohbet hattı tanıtımı yapıp para kazanmak isteyenlerin başvurduğu bir yöntem olan panel ivr, ücretsiz başvuru sonrası alınan numaralarla kazanç kapılarını açan bir platformdur. Sohbet hattına sahip olanlar, sektörde büyük bir yeri olan sohbet hatları sayesinde yüksek kazançlar elde ediyor.

İnternetten Para Kazanmanın En Popüler Yolu

Yüksek çağrı alma kapasitesine sahip olan ivr.com.tr, internetten para kazanma yöntemleri arasında en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. Yüksek kazançlar elde etmek isteyenler, ivr.com.tr nin kendilerine tanımladığı hatlarla elde ettikleri kazançları haftalık olarak hesabına geçiriyor. Kendilerine numara tanımlanan kişilere komisyon veren ivr.com.tr, güvenli ve bol kazançlı bir internetten para kazanma yöntemi olarak tercih ediliyor. Yüksek birim fiyatı ile son derece iyi bir ek gelir sağlarken, alt limite ulaşanların ödemelerini düzenli olarak yaparak ekstra güven sağlıyor.

Panel İvr İle Para Kazanma

Kullanıcı dostu basit bir arayüze sahip olan ivr.com.tr ile para kazanmak için öncelikle üye olmak gerekiyor. Sohbet hattı tanımı yapılanların ciddi kazançlar elde ettiği bir platform olarak, isteyenlere birden fazla numara hattı da tanımlıyor. Talep edilen numaralar için ayrı-ayrı hesap açmaya gerek kalmıyor ve numara blokları tek panelde gruplandırılıyor.

Uluslararası canlı canlı sohbet numarası isteyenlerin tek adresi olan ivr.com.tr; düzenli ödemeleri ve mükemmel raporlama sistemi ile daima güven sağlıyor.

İvr.com.tr Kullanmak

Üyeliğin gerçekleşmesi için ilk olarak e-posta ve telefon bilgileri giriliyor. Sistemin sağlıklı ve sorunsuz işleyebilmesi için e-posta ve telefon bilgilerinin aktive edilmesi gerekiyor. İstenen bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesi sonrası üyelik işlemi tamamlanıyor ve numara talep edilme aşamasına geliniyor. İvr.com.tr yetkilileri tarafından gerekli değerlendirme ve inceleme yapıldıktan sonra başvuru sahibi ile iletişime geçilerek numara tahsis ediliyor. Amaç, alınan numaranın birçok platformda tanıtılması ve arama almasının sağlanmasıdır. Arama sayısı arttıkça kazanç artar ve panel üzerinden elde edilen kazançlar kontrol edilerek para çekme talebinde bulunulur.

İvr.com.tr Numara Alma Kriterleri

Panel ivr, numara talep eden kişileri seçerken bazı kriterlere önem veriyor. Bunlardan en önemlisi de numara tanıtımını en iyi şekilde yapabilecek ve kazanç sağlayabilecek kişiler olmasıdır. Bu kişilere tek bir numara vermekle kalmayıp, isterse birden fazla numara da tanımlayabiliyor. Tamamen kullanıcı performansına bağlı olarak tanımlanan numara sayısı değişiyor. Bir veya birden fazla numara tanımlanan kişiler, tek bir panelde toplanan numaraları dilediği zaman kontrol edebilir ve görüşme bilgilerini görüntüleyebilir. 1 haftada en az 100 arama elde edildiğinde, ivr.com.tr numara sahibinin performansını yeterli buluyor. Sorun yaşayan kullanıcılara ise destek verilerek performansını yükseltmeleri sağlanıyor.

Panel ivr Canlı Sohbet Servisi

İvr.com.tr, dakikada 0.55 TL kazandıran ve ödemeleri haftalık olarak kullanıcının banka hesabına aktaran güvenilir bir platformdur. Canlı sohbet servisi sunan ivr.com.tr ile yüksek kazanç elde edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Tahsis edilen numaraların ziyaretçiler tarafından aranması ile gelir elde etmeye başlayan kullanıcı, görüşmenin her saniyesinden kazanç sağlıyor. Web sitesi, sosyal medya platformları, forum ve blog üzerinden numara tanıtımı yapılarak tahsis edilen numaranın ziyaretçiler tarafından aranması sağlanıyor.

Ücretsiz kayıt sonrası numara talep edebilir, başa web siteniz olmak üzere sosyal medya ve diğer platformlarda numaranızı tanıtarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. İsim, soyadı, e-posta adresi, cep telefonu ve banka hesap bilgilerinizi girin, hemen kazanmaya başlayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir